להצטלם בחווה אמיתית עם חיות אצילות זאת חוויה של ממש

צילומי בוק בת מצווה מיועדים למגוון רב של מטרות, כאשר המטרה המרכזית היא להפוך את יום זה להפקה של ממש בה כלת בת המצווה תרגיש כוכבת או דוגמנית ליום אחד.

למה מיועד בוק בת המצווה?

למגוון רב של אופציות, הרי עם התמונות ניתן לעשות כל שתרצו, אם זה להקרין את התמונות באולם על גבי מסך ענק, ליצור קליפים וסרטונים מדליקים עם התמונות, ליצור אלבום דיגיטלי מעוצב עם פוטושופ ואלמנטים שונים, על מנת להדפיס את התמונות  בענק על קנבס או על תמונה רגילה, כדי להדפיס את התמונה המוצלחת ביותר על גבי ההזמנה, כדי לעלות את התמונות לפייסבוק ולעוד שימושים שונים ומגוונים, כאשר המטרה המרכזית היא  להפוך את יום הצילומים ליום מהנה ובלתי נשכח.

היכן ניתן להצטלם לבוק בת מצווה

אחד הלוקיישנים הפופולריים הוא – בוק בת מצווה בחוות סוסים שהפכה לנפוצה ביותר, הרי בחוות סוסים ניתן להוציא תמונות מרהיבות הן בדהירה על הסוסים והן בחווה עצמה על גבן התבן ובכלל ניתן להלביש את כלת בת המצווה בבגדי בוקר הכולל כובע, חולצה משובצת, מכנס דגמ”ח, מגפי בוקרים וליצור תמונות יפיפיות לגמרי. מעבר לכך, רוב חוות הסוסים נמצאות במושבים או בקיבוצים, כך שהנוף סביב הוא מדהים ביופיו ומכיל הרבה ירוק, כך שתוכלו להצטלם גם בחווה וגם בנופים הקסימים של המקום. בוק בת מצווה בחוות סוסים ניתן לבצע במקומות רבים, הרי יש לא מעט חוות סוסים בכל רחבי הארץ, כך שנותר לכם לקבוע עם בעל החווה, להביא אקסוסריז ובגדים מיוחדים וליהנות מיום צילומים מהנה ובלתי נשכח. את כל הכיף הזה יש צורך לבצע בעזרת צלם מיומן, כך תוכלו לקבל תמות איכותיות ביותר.

מה צריך להכין ליום הצילומים?

על מנת ליצור בוק מושקע לבת מצווה, חשוב להביא ליום הצילומים את הפריטים הבאים: תיק איפור עם כלי איפור שמתאימים לנערה, יש להגיע עם תסרוקת מוכנה, סיכות ביטחון, שתייה מרובה, סיכות ראש לתסרוקת, אקססוריז, גומייה לשיער ועוד מיני דברים חשובים. מבחינה נפשית הנערה צריכה להגיע רגועה ולא לחוצה, הרי המצלמה קולטת הכל, לכן כדאי לתאם ציפיות עם הנערה וכדאי לתרגל כבר בבית פוזות שונות על מנת להגיע מוכנים. בכל מקרה מומלץ להגיע לאחר ארוחה קלה, עם המון מצב רוח וגם עם סבלנות, הרי מדובר ביום ארוך עם לא מעט אתגרים.

קראו גם: