אודות - Esposa

כל אחד יכול לספר סיפור…
אבל לא כל אחד יכול להנציח אותו.
כבר למעלה מעשור אנו אוספים עבורכם את אמני הווידאו והסטילס הטובים ביותר,
אשר יתעדו את הרגעים הכי יפים בחייכם.
אנו מאמינים באותנטיות, ברגש, ביצירתיות.. אך יותר מכל,  אנו מאמינים בכם….
באהבה שלכם, בשיגעונות שלכם, בהתרגשות שלכם, מאמינים שאתם והסיפור שלכם הם העדות למה שבאמת חשוב בחיים.
מזווית הראייה הזו, אנו תופסים את המצלמה ומנציחים את הרגע.

אז למה כדאי לכם לעבוד איתנו?

  1. נוחות – במקום לחפש אינספור צלמים ולנסות להבין מי מהם איכותי, אמין ושמתאים לכם.. אנחנו עובדים בשבילכם ודואגים להתאים לכם את נותני השירות הטובים וביותר בתחום.
  2. גיוון – מגוון רחב של צלמים וסגנונות עומדים לבחירתכם ומאפשרים התאמה מדויקת בין הצלם ללקוח על-פי הצרכים, הדרישות והחלומות שלו.
  3. שירות – שירות אישי, איכותי, מקצועי ואמינות חרוטה על דגלינו! כל אנשי הצוות שלנו מקצוענים ומצוינים בתחומם ומעבר לכך, הם אנשים טובים אשר ידאגו כי החוויה שלכם תהיה הכי טובה מהנה ונינוחה.
  4. מוצרים –  צילום והפקת אלבומי תמונות מעוצבים וסרטי ווידאו והעריכה ברמה הגבוהה ביותר.
  5. טכנולוגיה – לקוחותינו עובדים עם ממשקים מתקדמים עבור המוצרים שהם רוצים החל, מבחירת התמונות/סרטים, בחירת סגנון עיצוב אלבום, דרך קבלת סקיצה מדויקת ועד אישור סופי לשביעות רצונם.

מאחוריי כל עדשה ישנו לא רק צלם מנוסה ומוכשר, אלא גם אדם נעים הליכות, אשר ילווה אתכם בחיוך ובמקצועיות לאורך ההרפתקה הייחודית שלכם.

כל שנותר לכם לעשות – זה לבחור…

לפרטים נוספים וקביעת פגישה השאירו פרטים

או חייגו 08-6991933
מה אומרים עלינו

מאמרים אחרונים

איך משדרגים כל אירוע והופכים אותו לחוויה בלתי נשכחת? צילום והפקה של מגנטים במקום האירוע, מבטיחים לכם ולאורחים מזכרת מהנה מהחוויה – ביד ומיד. הצלמים...

השפעת תהליך הצילום על הזיכרון שלנו צילום תמונות משפיע על הזיכרון האנושי; כך לפי מחקר חדש שנערך על-ידי דוקטור לינדה הנקל מאוניברסיטת פיירפילד, במדינת קונטיקט...

מה דרוש כדי להיות צלם מקצועי הפתגם הידוע אומר שתמונה שווה אלף מילים; אבל האם תמונה אחת משפיעה, כשמאות אלפי תמונות מצולמות מדי דקה? עבור צלם מקצועי – זהו...